^Powrót na górę

MIĘDZYSZKOLNA LIGA MISTRZÓW-wyniki

 

Kolejna edycja międzyklasowego szkolnego turnieju piłki nożnej halowej rozegrana 15 grudnia na hali Zespołu Szkół nr 2 w Mławie  , przyniosła duży sukces reprezentantom  naszej szkoły.ZS 3 reprezentowała klasa I wielozawodowa C, najmłodsza wsód wszystkich uczestników tych  zawodów. Chociaż najmniej doświadczeni nie ulękli się konkurencji.W trakcie turnieju pokazali ogromną wole walki ,dyscyplinę taktyczną   i duże indywidualne umiejętności techniczne. Zaowocowało to wygranymi z ………….W ostatnim  spotkaniu ,decydującym o I miejscu nie sprostali  drużynie I LO w Mławie , którą tworzyli prawie w całości zawodnicy z pierwszej reprezentacji szkoły i przegrali 1:2 , plasując się tym samym na II miejscu w turnieju. Wśród  indywidualnych wyróżnień  turnieju  znalazł się również nasz zawodnik. Nagrodę dla najlepszego zawodnika zawodów odebrał Mateusz Benecki.

Skład drużyny:

 

Benecki Mateusz

Głowacki Jakub

Gosik Maciej

Jabłonowski Piotr

Jędrzejak Jacek Kaczmarczyk Mateusz 

Różycki  Jakub

Zembrzuski Krystian

Zmudczyński  Radosław

 

WYNIKI

ZS 3- Katolickie LO 2:1

ZS 1 – I  LO 0:2

ZS 4 – ZS 3 0:1

ZS 1 – Katolickie LO 1:0

ZS 4 – I LO 1:2

ZS 1 – ZS 3 0:1

ZS 4- Katolickie LO  8:0

ZS 3 – I LO 1 :2

ZS 1 – ZS 4  0:0                                                                               Bramki

I LO – Katolickie LO 3:0                               Kolejność;        zdobyte stracone punkty

1.      I LO Mława         9         2          12

2.      ZS 3 Mława         5         3          9

3.      ZS 4 Mława         9          3          4

4.      ZS 1 Mława         1          3          4

5.       Katolickie LO     1          14        0

 

 opiekun:

Marek Jasiński

 

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie