"W stronę Wolności"

dsc02705           28 maja młodzież naszej szkoły uczestniczyła w marszu ph. "W stronę Wolności", chcąc w ten sposób uczcić 25. rocznicę wolnych wyborów. Pogoda nie była sprzyjająca, jednak ani zimno, ani możliwość deszczu nie pokrzyżowały nam planów. Wyruszyliśmy ze szkoły, pod opieką Pani W. Zmysłowskiej, ok. godz. 10.45 i udaliśmy się w stronę lasu. Szliśmy raźno, równym krokiem, aby się trochę rozgrzać. Humory nam dopisywały! Świeżo ścięta trawa, którą można było obrzucić kolegów, wzbudziła powszechne zainteresowanie. Odpoczynek mieliśmy w parku, kanapkami i napojami zregenerowaliśmy siły i udaliśmy się dalej. Na koniec obejrzeliśmy wystawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej "Bohaterowie tamtych lat", dotyczącą życia w czasach PRL.

Trochę zmarzliśmy, ale nie żałujemy, że uczestniczyliśmy marszu. Zachęcamy wszystkich do brania udziału w takich przedsięwzięciach.