Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Do samorządu uczniowskiego

Kalendarium wyborów:

1. 20.09.2013 – ogłoszenie wyborów
  2. 20.09. -25.09.2013 - zgłaszanie kandydatur do SU (sala 23)
  3. 25.09. -2.10.2013 - kampania przedwyborcza
  4. 2-4. 10. 2013 – przygotowanie kart do głosowania
  5. 4.10.2013 – wybory do SU
  6. 7.10. 2013 – wybory dla klas I wa, II wc, III wa, III wc
  7. 8.10.2013 – ogłoszenie wyników

2013

Jeśli chcesz organizować życie w szkole i mieć wpływ na jego atrakcyjność weź udział w wyborach do SU!

Nasz Samorząd Uczniowski ma na swoim koncie wiele bardzo interesujących działań:

• Walentynki
  • Dzień Samorządności (21.03.) z ciekawymi imprezami takimi, jak: pokazy mody, konkurs na sobowtóra Dody, kabarety skecze, konkursy klasowe na najciekawszą interpretację piosenki czy teledysku np. Jacksonada, karaoke, popisy taneczne, zmagania strong men, przeciąganie liny (również z nauczycielami), mecze w piłkę siatkową nauczyciele- uczniowie, Licealia…
  • Działalność charytatywna na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Kowalewie, Gabrysia Rychcika, Stowarzyszenia Otwartych Serc w Mławie
  • Konkurs o „Różę serca” dla klasy za działalność charytatywną
  • Współpraca z Federacją Samorządów Mazowieckich Szkół Średnich, Młodzieżową Radą Miasta Mławy i samorządami innych szkół ponadgimnazjalnych
  • Współpraca z dyrekcją szkoły, nauczycielami i pedagogiem
  • Losowanie szczęśliwego numerka
  • Współorganizowanie uroczystości i imprez szkolnych
  • Współtworzenie szkolnej strony www
  • Działalność dziennikarska