Szkolny konkurs literacki

haslo

Do Szkolnego konkursu literackiego pt. „Kampania promocyjna Szkoły” przystąpiło 27 uczestników z 3 typów szkół. Organizatorki: Joanna Czapska, Agnieszka Danilewicz, Wioletta Zmysłowska ogłosiły następujący werdykt:

Laureaci:

w kategorii hasło:

I miejsce- Adam Tobolski z klasy I TE

II miejsce- Kinga Olszewska z klasy II bb

III miejsce- Jakub Zakrzewski z klasy II LO b

Wyróżnienie: Wiktoria Lubańska z klasy II LO a

w kategorii wiersz:

I miejsce- nie przyznano

II miejsce: Zofia Pydyn z klasy II LO, Monika Brzozowska z klasy II GLO

III miejsce: Patrycja Bańczyk z klasy I LO, Englard Łucja z klasy I LO

Wyróżnienie: Filip Ogrodowczyk z klasy II TE, Julia Cichocka z klasy I LO

Pozostali uczestnicy: nagroda pocieszenia

Laureaci odbiorą dyplomy i nagrody w warunkach bezpieczeństwa epidemiologicznego, w terminie uzgodnionym z dyrektorem szkoły. Prace konkursowe zostaną wykorzystane w promocji na fanpage’u szkoły.