Super rachmistrz

23 maja odbył sie szkolny finał konkurcu matematycznego "Super rachmistrz" przeznaczonego dla klas pierwszych pilotowanego u nas przez panią Izabelę Pikus. Brały w nim udział osoby które osiągnęły najlepsze wyniki w klasowych eliminacjach. Zwycięzcami zostali:

I miejsce Patryk Lisowski klasa I TE

II miejsce Angelika Sobiesiak klasa I LOA

III miejsce Magdalena Lisiewska klasa I LOA

I te osoby reprezentowały naszą szkołę na etapie międzyszkolnym który odbył się w Zespole Szkół Nr 2. Tam też nasi uczniowie zamienili się miejscami i również zajeli 3 pierwsze miejsca. Końcowa klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce Magdalena Lisiewska

II miejsce Angelika Sobiesiak

III miejsce Patryk Lisowski

Uczniom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na dalszy rozwój matematyczny.