Opis klasa sportowa

Flaga liceum

Twoja Szkoła – Teperesy

przedmioty rozszerzone:

zajęcia sportowe (piłka nożna)

Klasa sportowa

Jeżeli jesteś utalentowanym sportowcem, uwielbiasz grać w piłkę nożną, trenujesz od zawsze, chcesz rozwijać i szlifować swój talent sportowy!

Wybierz klasę sportową!

Z nami zdobędziesz warsztat zawodnika piłki nożnej o jakim zawsze marzyłeś! Dzięki nam będziesz rozwijać swoje umiejętności, pasje i utrzymasz wysoką sprawność fizyczną.

Zapewnimy Ci wszechstronne przygotowanie sprawnościowe, doskonalenie poziomu wytrenowania, organizację systematycznej pracy, uwzględniającej zasady moralne, rozwój piłkarski na najwyższym poziomie oraz ukończenie liceum z maturą.

U nas będziesz trenował pod okiem wykwalifikowanych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, a plan zajęć szkolnych będzie dostosowany do Twoich treningów!

W planie zajęć szkolnych 10 godzin zajęć sportowych z piłki nożnej i ogólnorozwojowych.

Zapewnimy Ci zakwaterowanie w bursie z pełnym wyżywieniem.

Dołącz do nas, daj się poznać, zapraszamy.

podanie

W klasie sportowej III Liceum Ogólnokształcącego, podczas rekrutacji,  będą brane pod uwagę oceny z następujących przedmiotów:

- egzamin sprawności fizycznej

- język polski

- matematyka

- geografia

- najwyższa ocena z jednego z przedmiotów - biologia, informatyka, historia, wychowanie fizyczne.

.

Bursa szkolna

klasasportowa7

Boisko ze sztuczną nawierzchnią                      Boisko z naturalną nawierzchnią