kalendarz rekrutacji 2021-2022

terminy

Najważniejsze informacje

• Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać od 17 maja 2021 r. do 21 czerwca 2021 r., z wyjątkiem szkoły ponadpodstawowej dwujęzycznej, oddziału dwujęzycznego, oddziału międzynarodowego, oddziału przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji oraz do szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe w szkołach ponadpodstawowych, do których wnioski składane od 17 maja 2021 r. do 31 maja 2021 r.
  • Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty należy złożyć

Szkoła branżowa II stopnia

Absolwenci szkoły branżowej I stopnia mogą kontynuować naukę w szkole branżowej II stopnia.  Kształcenie w branżowej szkole II stopnia będzie odbywało się w zawodzie  technik pojazdów samochodowych. Kontynuacja nauki umożliwia nabycie umiejętności z drugiej kwalifikacji, uzyskanie wykształcenia średniego branżowego i po zdaniu egzaminu z kwalifikacji uzyskanie dyplomu technika. Uczęszczając do szkoły branżowej II stopnia uczeń zdobywa wiedzę umożliwiającą mu zdawanie

przedmioty brane pod uwagę w rekrutacji 2020/21

Przedmioty wymienione na świadectwie ukończenia szkoły brane pod uwagę  w postępowaniu rekrutacyjnym 2020-2021:

1. Liceum Ogólnokształcące:

- język polski

- matematyka

- historia

- geografia

- najwyższa ocena z jednego z przedmiotów - język obcy nowożytny, wiedza o społeczeństwie.

W klasie sportowej liceum ogólnokształcącego szkolenie odbywa się w zakresie piłki nożnej

2. Technikum

Wykaz podręczników po szkole podstawowej

Wykaz podręczników do klasy pierwszej dla absolwentów szkoły podstawowej