MIĘDZYSZKOLNA LIGA MISTRZÓW-wyniki

Kolejna edycja międzyklasowego szkolnego turnieju piłki nożnej halowej rozegrana 15 grudnia na hali Zespołu Szkół nr 2 w Mławie  , przyniosła duży sukces reprezentantom  naszej szkoły.ZS 3 reprezentowała klasa I wielozawodowa C, najmłodsza wsód wszystkich uczestników tych  zawodów. Chociaż najmniej doświadczeni nie ulękli się konkurencji.W trakcie turnieju pokazali ogromną wole walki ,dyscyplinę taktyczną   i duże indywidualne umiejętności techniczne. Zaowocowało to wygranymi z ………….W ostatnim  spotkaniu ,decydującym o I miejscu nie sprostali  drużynie I LO w Mławie , którą tworzyli prawie w całości zawodnicy z pierwszej reprezentacji szkoły i przegrali 1:2 , plasując się tym samym na II miejscu w turnieju. Wśród  indywidualnych wyróżnień  turnieju  znalazł się również nasz zawodnik. Nagrodę dla najlepszego zawodnika zawodów odebrał Mateusz Benecki.

Skład drużyny:

Benecki Mateusz

Głowacki Jakub

Gosik Maciej

Jabłonowski Piotr

Jędrzejak Jacek Kaczmarczyk Mateusz

Różycki  Jakub

Zembrzuski Krystian

Zmudczyński  Radosław

WYNIKI

ZS 3- Katolickie LO 2:1

ZS 1 – I  LO 0:2