^Powrót na górę

Srebne Dziewczyny - wyniki

Wyniki Mistrzostw Rejonu w p.reczną  dziewcząt 01.03.2018

            ZS 3 Mława- ZS 1 Mława     6:4

            LO Ciechanów-ZS 2 Płońsk  4:9

            ZS 1 Mława - LO Ciechanów 4:4 karne 0:2

            ZS 3 Mława- ZS 2 Płońsk      7:9

            ZS 3 Mława - LO Ciechanów 6:4

            ZS 1 Mława – ZS 2 Płońsk   8:10

Klasyfikacja końcowa

1.      ZS 2 Płońsk      9

2.      ZS 3 Mława      6

3.      LO Ciechanów 2

4.      ZS 1 Mława      1

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt 2018.02.16 - wyniki

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt2018.02.16

Wyniki spotkań;

                             ZS 4 Mława-ZS 1 Mława 5:11

                             LO Mława- ZS 3Mława    2:8

ZS 4 Mława-LO Mława    3:4

ZS 3 Mława-ZS 1 Mława 6:9

ZS 4 Mława-ZS 3 Mława 6 :12

LO Mława- ZS 1 Mława   6: 6 karne  0:1

        Kolejność;  1. ZS 1 Mława  8pkt bramki 26:17

                           2. ZS 3 Mława   6 pkt            27:17

                           3.LO    Mława   4 pkt            10:17

                           4. ZS 4  Mława  0 pkt            14:27

 

 

Mistrzostwa Pow...
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Mistrzostwa Pow...
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Mistrzostwa Pow...
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Mistrzostwa Pow...
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Mistrzostwa Pow...
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Mistrzostwa Pow...
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Mistrzostwa Pow...
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Mistrzostwa Pow...
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt

MIĘDZYSZKOLNA LIGA MISTRZÓW-wyniki

 

Kolejna edycja międzyklasowego szkolnego turnieju piłki nożnej halowej rozegrana 15 grudnia na hali Zespołu Szkół nr 2 w Mławie  , przyniosła duży sukces reprezentantom  naszej szkoły.ZS 3 reprezentowała klasa I wielozawodowa C, najmłodsza wsód wszystkich uczestników tych  zawodów. Chociaż najmniej doświadczeni nie ulękli się konkurencji.W trakcie turnieju pokazali ogromną wole walki ,dyscyplinę taktyczną   i duże indywidualne umiejętności techniczne. Zaowocowało to wygranymi z ………….W ostatnim  spotkaniu ,decydującym o I miejscu nie sprostali  drużynie I LO w Mławie , którą tworzyli prawie w całości zawodnicy z pierwszej reprezentacji szkoły i przegrali 1:2 , plasując się tym samym na II miejscu w turnieju. Wśród  indywidualnych wyróżnień  turnieju  znalazł się również nasz zawodnik. Nagrodę dla najlepszego zawodnika zawodów odebrał Mateusz Benecki.

Skład drużyny:

 

Benecki Mateusz

Głowacki Jakub

Gosik Maciej

Jabłonowski Piotr

Jędrzejak Jacek Kaczmarczyk Mateusz 

Różycki  Jakub

Zembrzuski Krystian

Zmudczyński  Radosław

 

WYNIKI

ZS 3- Katolickie LO 2:1

ZS 1 – I  LO 0:2

ZS 4 – ZS 3 0:1

ZS 1 – Katolickie LO 1:0

ZS 4 – I LO 1:2

ZS 1 – ZS 3 0:1

ZS 4- Katolickie LO  8:0

ZS 3 – I LO 1 :2

ZS 1 – ZS 4  0:0                                                                               Bramki

I LO – Katolickie LO 3:0                               Kolejność;        zdobyte stracone punkty

1.      I LO Mława         9         2          12

2.      ZS 3 Mława         5         3          9

3.      ZS 4 Mława         9          3          4

4.      ZS 1 Mława         1          3          4

5.       Katolickie LO     1          14        0

 

 opiekun:

Marek Jasiński

 

XIX Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu 17.05.2017

XIX Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu 17.05.2017

Juniorki

100 m  6. Kamienik Andżelika            15,45

            7.Jabłonowska Karolina          16,52

400 m.   2. Tomczak Magdalena           1:17,31

800 m.    4.Woźnicka Sandra                3:14,63

Skok w   dal  2. Kamienik Andżelika             4,17

Kula            2. Bogusławska Dagmara        5,66

       

        Juniorzy

100m.  6.Kowalski Karol                          13,01

           10.Skowroński Mateusz.                13,36

400 m. 9.Tylicki Miłosz              1:04,96

          10.Czymerski Patryk        1:07,89

1500 m.  2. Tadrzyński Łukasz                    4:48,86

              7. Kołakowski Sebastian               6:18,18

Kula    5. Tadrzyński Piotr                             10,18

4x100m    4. ZS 3  Mława     51,75

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie