^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Kulig śladami żołnierzy polskich…

W dniu 22 stycznia 2016 r. maturzyści z klasy IV TE zorganizowali kulig na trasie Kęczewo – Niedziałki. Przy okazji odwiedzili miejsca pamięci narodowej i zapalili znicze przy tablicy upamiętniającej walki 15 Brygady Kawalerii, która w dniach 1-4.09.1939 broniła granic niedaleko Kęczewa pod dowództwem gen. Władysława Andersa. Natomiast w Niedziałkach zrobili pamiątkowe zdjęcie przed obeliskiem ku czci Żołnierzy Ruchu Oporu AK i NZW, poległych 5 VII 1953 r.

Relacja z WOŚP

orkiestra      

       W niedzielę 10 stycznia uczniowie naszej szkoły z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, pod opieką pani Agnieszki Danilewicz wzięli aktywny udział w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w I LO im. Stanisława Wyspańskiego w Mławie. Aby uzbierać jak największą ilość pieniędzy na zakup urządzeń medycznych do szpitalnych oddziałów pediatrycznych i geriatrycznych Radosław Raniszewski z klasy III wz a malował pasemka i robił fryzury. Każdy grosz się liczył. Natomiast Konrad Kuzkowski z klasy III LOA dał koncert na akordeonie. Mławski sztab z puszek, licytacji i od sposorów uzbierał 52 179 zł.

 

Sekretarz Samorządu Uczniowskiego
Klaudia Grochowalska

PODIUM DLA KLASY III WIELOZAWODOWEJ B

   Dnia 15 grudnia MOSiR był organizatorem kolejnej edycji  turnieju w którym  rywalizowali  mistrzowie szkół ponadgimnazjalnych w piłkę nożną halową. Naszą szkołę reprezentował tegoroczny zwycięzca szkolnej edycji  mistrzostw klasa III WZ b . Podopieczni Marka Jasińskiego w inauguracyjnej rywalizacji  turnieju wyraźnie byli lepsi od mistrza  I LO w Mławie wygrywając  to  spotkanie 3:1.

Czy warto się uczyć?


   Na to pytanie niech każdy odpowie sam. A tymczasem prezentujemy zdjęcia z uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2014/2015. Impreza odbyła się w Opinogórze z udziałem władz samorządowych i kuratorium a także naszych koleżanek i kolegów : Klaudii Grochowalskiej z kl. II LOa , Tomasza Stando z kl. IV TE i ich rodziców, a także dyrektora naszej szkoły – Stefana Wojnarowskiego.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.