^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

„KORKOMANIA OLCI”

   Biblioteka szkolna Zespołu Szkół Nr 3 w Mławie kolejny rok włącza się w akcję zbierania nakrętek dla chorej Oli.

   Ola urodziła się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym pod postacią obustronnego niedowładu kończyn dolnych. Tylko leczenie i bezustanna rehabiblitacja są dla Oleńki szansą, by mogła walczyć z chorobą i kiedyś samodzielnie stanąć na nogi.
   Pieniądze ze zbiórki nakrętek przeznaczone zostaną w całości na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Oli.

Zbieraj nakrętki! Nie wyrzucaj, pomagaj!
Ta pomoc nic nie kosztuje!

Nakrętki można przynosić do biblioteki szkolnej.

Nauczyciel bibliotekarz
Bożena Rutkowska

Przedświąteczne SOS

Przedświąteczne  2

1    SOS to zawołanie o pomoc, ale także skrót nazwy Stowarzyszenie Otwartych Serc z Mławy, z którym młodzież naszej szkoły współpracuje od lat. Tym razem akcję zbierania darów organizuje klasa IV TE!
   Po raz kolejny prosimy uczniów , wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły o przyniesienie w dowolnej ilości słodyczy, artykułów szkolnych i niezniszczonych zabawek w terminie do 6 grudnia 2015 r.
   Prosimy też organizacje szkolne i wszystkich chętnych o przyłączenie się do akcji, która przeznaczona jest dla małych podopiecznych Stowarzyszenia Otwartych Serc!

„Podróże kształcą” Spotkanie z ciekawym człowiekiem.

   18 listopada 2015 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 w Mławie mieli okazję wziąć udział w spotkaniu autorskim z kmdr lek. med. Zbigniewem Jabłońskim.
Spotkanie odbyło się w auli szkolnej wypełnionej po brzegi.
   Autor opowiadał z wielką pasją o swych podróżach, pisaniu poezji, prozy…. Zaprezentował zdjęcia i filmy z miejsc, które odwiedził. Mieszka w Gdyni, jest postacią związaną z Mławą, którą darzy ogromnym sentymentem, na cmentarzu parafialnym są groby Jego rodziców, tu uczęszczał do Szkoły Podstawowej Nr 1.

Patriotyzm, Piłsudski , ZS nr3…

   Tradycją naszej szkoły jest uczestnictwo w miejskich obchodach Święta Niepodległości. W tym roku szkolnym poczet sztandarowy oraz delegacja uczniów, nauczycieli i dyrekcja złożyli kwiaty przed pomnikiem Marszałka w Parku Miejskim, a po oficjalnych uroczystościach można było rozgrzać się wyśmienitą grochówką przygotowaną przez żołnierzy…

Ogłoszenie!

   Łukasz Dobrzyński to młody mężczyzna, który od kilku lat zmaga się z chorobą nowotworową. Tradycyjne leczenie ( chemioterapia, operacje, hospicjum) nie przynoszą pozytywnych skutków. Łukasz ma nadzieję, że podjęcie prywatnego leczenia da mu szansę na dalsze życie. Ale to kosztuje!

   Zaprzyjaźnieni harcerze , firmy naszego powiatu wspomagają finansowo Łukasza w tym kosztownym leczeniu. Pomóżmy i my!
   W piątek 20 listopada 2015 r odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Łukasza przeprowadzona przez harcerzy i uczniów klasy IV TE. Prosimy o wsparcie!