III Gala Wolontariatu

Dnia 14 marca 2014 roku w Państwowej Szkole Muzycznej odbyła się III Gala Wolontariatu zorganizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” pod patronatem Burmistrza Miasta Mławy.
           Celem gali było uhonorowanie prawie trzystu wolontariuszy zaangażowanych w rozmaite działania. Nagrody, za szczególne zasługi, otrzymało 8 wyróżniających się wolontariuszy, wśród nich uczennica Zespołu Szkół Nr 3 -Eliza Krzykowska (kl. III LOA). Wyróżniono za działania w wolontariacie także:KamilaGołyńskiego(kl.II LOA), Patrycję Nowodczyńską (kl. IIWZA),Agatę Lipińską (kl. IIIWZA), Sandrę Zabłocką (kl. IIWZC), Patrycję Lech (kl. II WZC).

Ponadto słowa uznania i podziękowania skierowano do instytucji, szkół i firm wspierających wolontariat. W tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł "Przyjaznej szkoły dla zwierzaka". Nasza szkoła zajęła I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych powiatu mławskiego.

Ogromne podziękowania dla młodzieży z klas, które wzięły udział w akcji:
1.  Klasa 2 TE
2.  Klasa 3 LOB