Konkurs poetycki

Nadeszła wiosna a wraz z nią rusza nasza nowa "ramówka". Proponujemy Ci między innymi VII juz edycję znakomitego i bijącego rekordy popularności show "pisząc z Uczniami – czyli konkurs na Sonet o Marszałku Józefie Piłsudskim". Uczestników oceniać będzie Jury, zakontraktowane specjalnie na tę okoliczność, składające się z uznanych znawczyń tematu, pań Agnieszki Danilewicz i Joanny Czapskiej.

Pamiętaj! Sława i bogactwo czekają na Ciebie! Wystarczy, że napiszesz sonet, treścią związany z postacią Patrona Szkoły i do 15 marca dostarczysz go do organizatorek konkursu. Więcej informacji w regulaminie.

PS. Czy Wam też sie wydaje, że powinienem ograniczyć oglądanie telewizji?