Dołącz do nas na facebooku!

fb

Z uwagi na otaczającą nas sytuację epidemiologiczną niestety nie możemy dotrzeć do Was na żywo i przedstawić naszą szkołę. Ale nic straconego :) Na naszym profilu facebookowym rozpoczęliśmy kampanię informacyjną dotyczącą naszej oferty i nie tylko. Znajdziecie tam informacje o wszystkich wydarzeniach, mnóstwo zdjęć i filmów związanych z całą naszą społecznością szkolną. Nie zwlekaj i dołącz do kilku tysięcy przyjaciół Zespołu Szkół Nr 3 w Mławie :)

Teperesy na FB