Rekrutacja 2020-21 rozpoczęta!

rakrutacja 2020

Podania można przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , pocztą tradycyjną przesyłając na nasz adres, lub osobiście w sekretariacie szkoły.

Flaga liceum

turystyczno - dziennikarska         sportowa

Flaga technikum

technik elektronik z elementami informatyki

Flaga zawodowa

Branżowa szkoła I stopnia

Flaga zawodowa2

Branżowa szkoła II stopnia

rekrytacja2020 21

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji 2020-2021 podajemy przedmioty wymienione na świadectwie ukończenia szkoły brane pod uwagę  w postępowaniu rekrutacyjnym:

1. Liceum Ogólnokształcące:

- język polski

- matematyka

- historia

- geografia

- najwyższa ocena z jednego z przedmiotów - język obcy nowożytny, wiedza o społeczeństwie.

W klasie sportowej liceum ogólnokształcącego szkolenie odbywa się w zakresie piłki nożnej

2. Technikum Elektroniczne:

- język polski

- matematyka

- informatyka

- najwyższa ocena  z języka obcego nowożytnego.