Kolejna wizyta RCKIK

krew

22 stycznia po raz kolejny odwiedziły nas Panie z Mławskiego Terenowego Oddziału Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Nasza młodzież stanęła na wysokości zadania i oddała prawie 12 litrów krwi! W akcji wzięło udział 26 osób a trzeba nadmienić, że część naszej młodzieży regularnie odwiedza mławskie Centrum i tylko to nie pozwoliło im przyłączyć się dziś do swoich kolegów i koleżanek. Jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów i zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego terenowego oddziału. Po więcej zdjęć zapraszamy tutaj

Pamiętajcie, krwi nie da się wyprodukować!

krew1    krew6   krew2