KOLEJNE LAURY

zawody

Na Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym dziewczęta z naszej szkoły zajęły drugie miejsce i awansowały do rejonowego turnieju Mazowieckiej  Licealiady. Drużyna grała w składzie Klaudia Supińska z klasy III LOa I Patrycja Tomczykowska z klasy III bb.

Pierwszy zespół chłopców w składzie Głowacki Jakub kl.III BZc i Kałapus Filip kl.I BGb zajął V miejsce. .Natomiast druga drużyna w  składzie Orłowski Jakub kl.I GBa i Rychcik Kacper kl.II TE  sklasyfikowana została na miejscach 7-8.