Coroczne zmagania młodych Informatyków za nami.

bobr

12. listopada o godzinie 12 przycisk rozpoczynający konkurs Senior zapalił się na pomarańczowo i wszyscy uczestnicy ze szkół ponadpodstawowych rozpoczęli zmagania z XIV edycją międzynarodowego konkursu informatycznego Bóbr!. Konkurs, którego honorowymi partonami są Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, ma za zadanie  rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzację posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. W naszej szkole do rozwiązywania zadań przystąpili głównie uczniowie klas Technikum Elektronicznego, choć  zadania konkursowe były omawiane z większością uczniów na zajęciach informatyki. Osobom, Które przystąpiły do dzisiejszych zmagań, dziękujemy i trzymamy kciuki za dobry wynik! :)
20191112 120532 20191112 130106

20191112 120722 20191112 130119