Wycieczka do Warszawy

7 grudnia 2018 roku w zimowy poranek 45 uczniów z klas I LOA, III LOB, III TE, IV TE, II BWA i III WZB wraz z nauczycielami: Ewą Dębską, Izabelą Pikus i Teresą Dziembowską udało się na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym celem naszej wycieczki była galeria handlowa ”Arkadia”, gdzie był czas na posiłek, zakupy przedświąteczne oraz czas wolny.

Następnie udaliśmy się do Parku Trampolin [Hangar 646] na Targówku. Po załatwieniu formalności, kupnie skarpetek mogliśmy udać się do hangaru, gdzie na początku pod okiem trenera wszyscy ćwiczyli, skakali, wykonywali przysiady i obroty. Potem był czas na indywidualne ćwiczenia, zabawę na trampolinach i basenie z gąbkowymi poduchami czy strefę akrobatyczną. Opinie po zajęciach były zdecydowanie pozytywne: ”Było fajnie i ciekawie” .

Trochę już zmęczeni po szalonej zabawie na trampolinach pojechaliśmy na PGE Narodowy na lodowisko. Tam po dopasowaniu łyżew weszliśmy na taflę lodową, wcześniej korzystając z górki lodowej. Niektórzy pierwszy raz mając łyżwy na nogach nie poddawali się i próbowali jeździć. I tu było wiele radości i zabawy.

Z rozświetlonej przedświątecznie Warszawy wyjechaliśmy zadowoleni i szczęśliwi, a wycieczka nasza zakończyła się w Mławie o godz.21.00.