TENISIŚCI NASZEJ SZKOŁY PONOWNIE Z MEDALAMI

Tegoroczna edycja Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym odbyła się w nowej formule. Po dwudziestoletnim okresie turniejów indywidualnych zawody rozegrano w formie rywalizacji drużynowej takiej jaka rozgrywana jest w Licealiadzie na szczeblu Mazowsza. Reprezentacja naszej szkoły pod kierunkiemMarka Jasińskiego, również w nowym składzie wywalczyła srebrne medale w turnieju męskim jak i wśród dziewcząt i tym samym uzyskała awans do zawodów rejonowych. Zawody te odbędą się 13 grudnia w Mławie i będą półfinałem Mazowieckiej Licealiady w tej dyscyplinie.
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie;Tomczykowska Patrycja II BWZa,Gręda Klaudia III LOa,Supińska Klaudia II LOa
Drużyna chłopców; Głowacki Jakub II BWZa,Purzycki Paweł IV TE i Różycki Jakub II BWZc..