Szczęśliwej drogi już czas...

26 Kwietnia 2013 roku odbyła się uroczystość pożegnania klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 3 w Mławie.

Drodzy Maturzyści!

Życzymy Wam, aby wybory, jakich dokonacie po opuszczeniu naszych murów okazały się trafne i jak najpomyślniejsze. Abyście podsumowali swój pobyt w naszej szkole przez dobry wynik na nadchodzącym egzaminie maturalnym. Ponadto mamy nadzieje, że będziecie miło wspominać lata spędzone w ZS nr 3 i powrócicie do nas niejednokrotnie, jeśli nie osobiście to w swoich wspomnieniach!