Oj dzieje się dzieje!

Tradycją w Naszym Technikum jest już, że starsze klasy odwiedzają Warszawskie Targi AUTOMATICON, które to od 18 lat są największym w Polsce miejscem prezentacji automatyki, elektroniki i robotyki przemysłowej. I właśnie we wtorek Technicy, pod opieką panów Chojnackiego, Próchniaka i Kraski, mieli okazje odwiedzić to miejsce osobiście. Kilka zdjęć z tej imprezy możecie zobaczyć w galerii.

W środę natomiast nastało zwieńczenie ciężkiej pracy zespołu, pracującego pod kierownictwem pani Izabeli Porzezińskiej, przygotowującego LipDub. Oj cóż to się wtedy działo, zobaczcie zresztą sami! W galerii spory fotoreportaż z przygotowań.

No i nadszedł czwartek, czyli długo oczekiwany Pierwszy Dzień Wiosny. Jak przystało na Naszą Szkołę musieliśmy Ją godnie przywitać. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Joanny Czapskiej przygotował nam sporo zabawy. W tym miejscu należą się słowa uznania dla szkolnej reprezentacji w piłkę siatkową która ze zrozumieniem i delikatnie obeszła się z drużyną nauczycieli :) W siłowaniu na rękę wśród uczniów nie miał sobie równych Łukasz Karwacki z klasy III LOc natomiast jako cała klasa nawiększą siłą wykazali sie technicy z IV TE deklasując pozostałych w przeciąganiu liny. Co do najciekawszych strojów to sami możecie je ocenić w galerii!