Konkurs Pieśni Patriotycznej

Dnia 12.04.2018r., w czwartek w szkolnej auli odbył się Konkurs Pieśni Patriotycznej, w którym udział wzięło troje solistek oraz trzy zespoły. Wykonawców oceniało Jury w składzie:

- Pani dyrektor Małgorzata Malon-Miecznikowska,

- Pani Izabela Porzezińska,

- Pani Bożena Rutkowska

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Magdalena Tomczak z klasy IIILOA w pieśni pt. „Wojenko, wojenko”, następnie utwór pt. „Rozkwitały pąki białych róż” zaprezentowała Klaudia Godleś, która zdobyła wielkie uznanie widzów. Kolejną pieśń „Pierwsza brygada” zaśpiewali uczniowie z klasy III TE. Potem sceną zawładnęła Sylwia Lemanek z klasy IIILOA w utworze „Wojenko, wojenko”. Kolejna piosenka wykonana przez uczniów II TE to „O mój rozmarynie”. Cały konkurs zakończyły uczennice z III LOB w pieśni pt. „Rozkwitały pąki białych róż”.

W międzyczasie kiedy członkowie jury zrobili sobie przerwę na obrady, ksiądz Sławomir Grzela rozgrzewał słuchaczy, śpiewając oraz grając na gitarze. Tłum był zafascynowany, energicznie dopingując księdza. Po krótkiej przerwie głos zabrała Pani dyrektor Małgorzata Malon-Miecznikowska, która ogłosiła wyniki:

I miejsce - klasa III TE

II miejsce - Klaudia Godleś

III miejsce - klasa II TE

Spotkanie prowadziły uczennice z klasy II LOB, Laura Gałowicz oraz Kinga Plewik, oprawą muzyczną zajął się Pan Janusz Młynarski, scenografią Pani Wiesława Bartnikowska - Goszczycka oraz Pani Joanna Janiszewska, a nad organizacją czuwała pani Anna Mostek-Skwarska.