^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Konkurs Pieśni Patriotycznej

   Dnia 12.04.2018r., w czwartek w szkolnej auli odbył się Konkurs Pieśni Patriotycznej, w którym udział wzięło troje solistek oraz trzy zespoły. Wykonawców oceniało Jury w składzie:

- Pani dyrektor Małgorzata Malon-Miecznikowska,

- Pani Izabela Porzezińska,

- Pani Bożena Rutkowska

 Jako pierwsza na scenie pojawiła się Magdalena Tomczak z klasy IIILOA w pieśni pt. „Wojenko, wojenko”, następnie utwór pt. „Rozkwitały pąki białych róż” zaprezentowała Klaudia Godleś, która zdobyła wielkie uznanie widzów. Kolejną pieśń „Pierwsza brygada” zaśpiewali uczniowie z klasy III TE. Potem sceną zawładnęła Sylwia Lemanek z klasy IIILOA w utworze „Wojenko, wojenko”. Kolejna piosenka wykonana przez uczniów II TE to „O mój rozmarynie”. Cały konkurs zakończyły uczennice z III LOB w pieśni pt. „Rozkwitały pąki białych róż”.

  W międzyczasie kiedy członkowie jury zrobili sobie przerwę na obrady, ksiądz Sławomir Grzela rozgrzewał słuchaczy, śpiewając oraz grając na gitarze. Tłum był zafascynowany, energicznie dopingując księdza. Po krótkiej przerwie głos zabrała Pani dyrektor Małgorzata Malon-Miecznikowska, która ogłosiła wyniki:

I miejsce - klasa III TE

II miejsce - Klaudia Godleś

III miejsce - klasa II TE

 Spotkanie prowadziły uczennice z klasy II LOB, Laura Gałowicz oraz Kinga Plewik, oprawą muzyczną zajął się Pan Janusz Młynarski, scenografią Pani Wiesława Bartnikowska - Goszczycka oraz Pani Joanna Janiszewska, a nad organizacją czuwała pani Anna Mostek-Skwarska.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie