^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

SZKOLNE BIEGI PRZEŁAJOWE

phoca thumb l 100  

 Piątek 13 kwietnia nie był pechowym dniem dla biegaczy reprezentujących naszą szkołę w Mistrzostwach Powiatu w przełajach. Najlepszym wynikiem może poszczycić się Krystian Zembrzuski z klasy I BZ c który w roczniku 2001 zdobył srebrny medal .Tuż za podium w tym biegu został sklasyfikowany Kamil Klimek z klasy I TE . Również 4 miejsce wywalczył w roczniku 2000 i starsi Łukasz Tadrzyński z klasy III TE .Bezpośrednio za nim na metę dobiegł z tej samej klasy Łukasz Olbert. W rywalizacji drużynowej w kategorii chłopców nasza reprezentacja zajęła II miejsce , w kategorii dziewcząt uplasowaliśmy się na miejscu IV.Wyniki naszych reprezentantów na stronie sportowej szkoły.
   Jedynie dwa dni przerwy mieli biegacze po między zawodami powiatowymi a rejonowymi. Już w poniedziałek 16 kwietnia odbyły się w Ciechanowie Mistrzostwa Rejonu w biegach przełajowych, które są ostatnim etapem eliminacji do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W tych zawodach wystartowało jedynie dwóch podopiecznych Marka Jasińskiego, ale ich wytęp należy uznać za bardzo udany .W starszej grupie wiekowej Łukasz Tadrzyński z klasy III TE poprawił ubiegłoroczne siódme miejsce, plasując się dzisiaj tuż za podium na miejscu czwartym. Niewiele zabrakło do medalu w młodszej kategorii wiekowej Krystianowi Zembrzuskiemu z klasy I BZ c, który mimo prowadzenia przez cały dystans nie zdołał go utrzymać do końca dystansu i ostatecznie został sklasyfikowany również na czwartym miejscu. Gratulujemy zaciętej walki i ambitnej postawy sportowej jednocześnie życzymy powodzenia w finale MIMS , które odbędą się w Kamionie koło Sochaczewa.

 

Szkolne Biegi P...
Szkolne Biegi Przełajowe Szkolne Biegi Przełajowe
Szkolne Biegi P...
Szkolne Biegi Przełajowe Szkolne Biegi Przełajowe
Szkolne Biegi P...
Szkolne Biegi Przełajowe Szkolne Biegi Przełajowe
Szkolne Biegi P...
Szkolne Biegi Przełajowe Szkolne Biegi Przełajowe

 

cała galeria

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie