Konkurs plastyczny „ Mamy Niepodległą!”

Dnia 14.03.2018 roku w Zespole  Szkół  Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Mamy Niepodległą”
Celem konkursu było:
• popularyzacja setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości;
• prezentacja i popularyzacja twórczości młodzieży;
• upamiętnienie i uczczenie wydarzeń, symboli oraz osób związanych z odzyskaniem niepodległości;
• szerzenie postaw patriotycznych.

Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę: technikę wykonanej pracy, oryginalność, pomysłowość i estetykę.

Na konkurs złożono 18 prac. Komisja w składzie : Ewa Dębska, Izabela Pikus, Monika Grochowska, Anna Wasiłowska i Ewa Majewska dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami i przyznała następujące miejsca :
I miejsce – Kamila Dobrosielska (klasa III LOA)
II miejsce- Martyna Kamińska (klasa III WZC)
III miejsce – Fabian Ciwiński (klasa I LOA)
Wyróżnienie – Sandra Woźnicka (klasa II LOA)
                   - Nina Jaroszewska (klasa ILOA)
                   - Julia Sosnowska  (klasa ILOA)

Ewa Dębska,
Monika Grochowska,