Byle do wiosny

Jako, że 21 marca to czas związany z przebudzeniem się wiosny do życia Samorząd Uczniowski i sympatycy proponują, aby wspólnie przegonić zimę do krainy niebytu!

Oto cykl magicznych obrzędów i rytuałów :

1. Dwa wspaniałe zespoły siatkarzy, wytrenowane przez samego Andreę Anastasiego, rozegrają pierwszą wiosenną rundę o Puchar JARE
  2. Mocarze z Teperesów sprawdzą swoje możliwości w mocowaniu na rękę. I biedna zima, gdy nie odejdzie! Ci najlepsi dostaną w łapę…!
  3. Siły Specjalne Elektronicznych Oddziałów Klasowych sprawdzą wytrzymałość liny… tak na wszelki wypadek, gdyby zima nie odeszła! A potem dla każdego coś słodkiego!
  4. I Dzień Wiosny to okazja, aby zaprezentować najlepsze przebranie. Paprocki, Brzozowski i Jacyków wyłonią w wiosennym castingu finalistów A fancy dress fashion show!

Chcesz poczuć wiosnę, przyjdź i TY! A może wygrasz miejscówkę w Biesiadowie, albo tydzień wolnego!
Wszyscy, którzy wezmą udział w naszych wiosennych obrzędach będą zwolnieni w dniu następnym z odpytywania na lekcji, klasówki, pracy domowej i czego tylko chcecie …
Miejsce spotkania dostępne dla wszystkich – Mławska Hala Sportowa!