PIŁKA RĘCZNA

P2166133

Ubiegłoroczne zwyciężczynie , reprezentantki Zespołu Szkół nr 3 nie obroniły mistrzostwa w kolejnej edycji Mistrzostw Powiatu w piłce ręcznej . Turniej , którego byliśmy gospodarzami otworzyła i na jego zakończenie wręczała nagrody, dyrektor szkoły Małgorzata Malon-Miecznikowska.  Po zwycięstwie  8:2  z mławskim LO, w kolejnym spotkaniu piłkarki ręczne ZS 3  nie sprostały  triumfatorkom tego turnieju ,drużynie z ZS 1 .Łatwe prowadzenie  3:0 uśpiło nasze reprezentantki  i   zawodniczki Adama Olkowskiego przestały realizować założenia taktyczne. Skutkiem  ich słabszej postawy  był wynik 6:9 dla budowlanki. W następnym meczu  wygrały z ZS 4 w stosunku  6:12 i czekały na wynik rywalizacji  między LO  i ZS 1. Aby zdobyć mistrzostwo  potrzebne nam było zwycięstwo  ogólniaka, dlatego w ostatnim meczu turnieju nasze dziewczyny dopingowały koleżanki z Wyspiańskiego. Do ostatniego gwizdka sędziów utrzymał się wynik remisowy  i mecz zakończył się (zgodnie z nowymi przepisami) rzutami karnymi. Te lepiej wykonywały reprezentantki ZS 1 i ostatecznie one triumfowały w turnieju a nasze zawodniczki musiały zadowolić się drugim miejscem. Obydwa zespoły będą reprezentować nasz powiat w Mistrzostwach Rejonu  ,które odbędą się w marcu w  Mławskiej Hali Sportowej .

więcej na stronie sportowej