^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Relacja z wycieczki do Warszawy-PGE Narodowy

   8 grudnia 2017roku w lekko zimowy poranek 45 uczniów z klas II LOB, III LOB, III TE, IV TE i IIWZB wraz z nauczycielami :Ewą Dębską, Izabelą Pikus i Izabelą v.d.Akker-Urbańską udało się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Wyjechaliśmy z małym opóźnieniem po godz.9. Do stolicy dotarliśmy około południa.
   Pierwszym celem naszej wycieczki była galeria handlowa ”Arkadia”, gdzie był czas na posiłek ,zakupy przedświąteczne, ogólnie czas wolny.
Następnie udaliśmy się na PGE Narodowy na lodowisko .Tam po dopasowaniu łyżew weszliśmy na taflę lodową, wcześniej korzystając z górki lodowej. Niektórzy pierwszy raz mając łyżwy na nogach nie poddawali się i próbowali jeździć. Na lodowisku niestety nie obyło się bez upadków czy przeciętego palca-potrzebna była pomoc medyczna!


   Trochę już zmęczeniu po jeździe na lodowisku pojechaliśmy do Parku Trampolin[Hangar 646] przy ul. Wał Miedzeszyński. Po załatwieniu formalności , kupnie skarpetek antypoślizgowych i podzieleni na dwie grupy, jedna grupa mogła już udać się do hangaru, gdzie na początku pod okiem trenera wszyscy ćwiczyli, skakali , wykonywali przysiady, obroty . Po tym był czas na indywidualne ćwiczenia i zabawę na trampolinach i basenie z gąbkowymi poduchami czy strefę akrobatyczną. Po godzinie na takie same zajęcia udała się druga grupa. Opinie po zajęciach były zdecydowanie pozytywne: ”Było fajnie i ciekawie” .
  Z rozświetlonej przedświątecznie Warszawy wyjechaliśmy zadowoleni i szczęśliwi a wycieczka nasza zakończyła się w Mławie o godz.22.
Opracowała: Izabela v.d.Akker-Urbańska

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie