„KORKOMANIA OLCI 2017”

Biblioteka szkolna Zespołu Szkół Nr 3 w Mławie kolejny rok włącza się w akcję zbierania nakrętek dla chorej Oli.

Ola urodziła się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym pod postacią obustronnego niedowładu kończyn dolnych. Tylko leczenie i bezustanna rehabilitacja są dla Oleńki szansą, by mogła walczyć z chorobą i kiedyś samodzielnie stanąć na nogi.    Pieniądze ze zbiórki nakrętek przeznaczone zostaną w całości na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Oli.

Zbieraj nakrętki! Nie wyrzucaj, pomagaj! Ta pomoc nic nie kosztuje!

serce z nakretek

Nakrętki można przynosić do biblioteki szkolnej.

Nauczyciel bibliotekarz Bożena Rutkowska