Apel Koła Wolontariatu

bezdomni

Bezdomnych w Mławie jest dużo. Widzimy ich na naszych ulicach. Pan Mariusz Zalewski twierdzi, że są to ludzie z całego kraju. Jeśli nie pomożemy im poprzez dostarczenie posiłku czy ciepłych ubrań, mogą nie przeżyć tej zimy. Mariusz Zalewski apeluje, aby mławianie powiadamiali o obecności koczujących w piwnicach i pustostanach Grupę Zalewski Patrol, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie lub policję. My też możemy pomóc bezdomnym! Przynieśmy ciepłe ubrania, koce, konserwy, dżemy do biblioteki szkolnej. Przekażemy tę pomoc Grupie Zalewski Patrol, w ten sposób nasze dary trafią do najbardziej potrzebujących.

Koordynatorzy wolontariatu w Zespole Szkół Nr 3 w Mławie

Agnieszka Danilewicz