^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Dzień zadumy

   Kolejny raz przed 1 listopada wychowankowie Marka Jasińskie w rajdzie po miejscach pamięci zapalili znicze dając dowód, że pamiętają. Rok 2017 został ustanowiony przez Sejm Rokiem Tadeusza Kościuszki i Józefa Piłsudskiego. W tym roku obchodzimy 200 rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki polskiego i amerykańskiego generała, niezłomnego bojownika w walkach o niepodległość. Był to istotny powód aby naszą wędrówkę rozpocząć od kopca Kościuszki usypanego przez mieszkańców Mławy w hołdzie bohaterowi , który uosabiał najlepsze wartości , tolerancję i równość , był symbolem wolności i patriotyzmu. Następnie na wólczańskim cmentarzu oddaliśmy hołd żołnierzom Batalionów Chłopskich zamordowanych 17 stycznia 1944 przez hitlerowców. Kolejnym przystankiem zadumy była zbiorowa mogiła na Kalkówce , miejsce masowej zbrodni dokonanej przez Niemców na ludności Mławy w przeddzień jej wyzwolenia. Ostatnie znicze zapaliliśmy pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego , patrona naszej szkoły, którego 150 rocznice urodzin obchodzimy tego roku. Na mauzoleum w formie betonowego sarkofagu na Kalkówce widnieje napis „Ojczyzna to ziemia i groby – narody tracąc pamięć tracą życie .Pamiętajcie.

Dzień Zadumy
Dzień Zadumy Dzień Zadumy
Dzień Zadumy
Dzień Zadumy Dzień Zadumy
Dzień Zadumy
Dzień Zadumy Dzień Zadumy
Dzień Zadumy
Dzień Zadumy Dzień Zadumy
Dzień Zadumy
Dzień Zadumy Dzień Zadumy
Dzień Zadumy
Dzień Zadumy Dzień Zadumy
Dzień Zadumy
Dzień Zadumy Dzień Zadumy

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie