MISTRZOSTWA NIESPODZIANEK

W piątek 29 września nastąpiło rozstrzygniecie mistrzostw szkoły w piłce nożnej. Tegoroczna edycja tych rozgrywek obfitowała w zaskakujące rozstrzygnięcia. Klasy trzecie ,które były faworytami przegrywały swoje mecze z zespołami klas młodszych .Największą niespodzianką okazała się klasa I wielozawodowa branżowa „C”, która dotarła do finału pokonując po drodze klasy II Wz c strzelając jej sześć bramek ,przy stracie tylko jednej i klasę III TE w stosunku cztery do dwóch. W meczu finałowym zwyciężyła po bardzo zaciętej walce elektroników z klasy drugiej także cztery dwa. Puchar przechodni za zdobycie mistrzostwa szkoły triumfatorom turnieju wręczył dyrektor szkoły Stefan Wojnarowski.
   Wyniki wszystkich spotkań podajemy na stronie sportowej szkoły.