Półfinały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w przełajach.

Na terenach Ciechanowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w dn.11 kwietnia rozegrane zostały mistrzostwa rejonu w biegach przełajowych , które były jednocześnie ostatnim etapem eliminacji do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pogoda nie sprzyjała tego dnia zawodnikom. Biegacze zmagali się nie tylko z trasą wytyczoną przez organizatorów, ale również z aurą tj. silnym wiatrem, deszczem , śniegiem a nawet gradem. W tych trudnych warunkach startowała skromna reprezentacja naszej szkoły pod kierunkiem mgr Marka Jasińskiego. W kategorii rocznika 2000 siódme miejsce zajęła uczennica klasy I LO a Sandra Woźnicka, a wśród chłopców tego rocznika na 16 miejscu uplasował się Patryk Materski z klasy I WZ c. W kategorii rocznika 1999 i starsi na siódmym miejscu ukończyła zawody Magdalena Tomczak z klasy II LO a . W tej samej kategorii wśród chłopców szóste miejsce zdobył uczęń klasy II TE Łukasz Tadrzyński.
Fotorelacja z zawodów na stronie sportowej szkoły.

P4112702 P4112720 P4112725