^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Półfinały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w przełajach.

   Na terenach Ciechanowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w dn.11 kwietnia rozegrane zostały mistrzostwa rejonu w biegach przełajowych , które były jednocześnie ostatnim etapem eliminacji do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pogoda nie sprzyjała tego dnia zawodnikom. Biegacze zmagali się nie tylko z trasą wytyczoną przez organizatorów, ale również z aurą tj. silnym wiatrem, deszczem , śniegiem a nawet gradem. W tych trudnych warunkach startowała skromna reprezentacja naszej szkoły pod kierunkiem mgr Marka Jasińskiego. W kategorii rocznika 2000 siódme miejsce zajęła uczennica klasy I LO a Sandra Woźnicka, a wśród chłopców tego rocznika na 16 miejscu uplasował się Patryk Materski z klasy I WZ c. W kategorii rocznika 1999 i starsi na siódmym miejscu ukończyła zawody Magdalena Tomczak z klasy II LO a . W tej samej kategorii wśród chłopców szóste miejsce zdobył uczęń klasy II TE Łukasz Tadrzyński.
Fotorelacja z zawodów na stronie sportowej szkoły.

 

P4112702   P4112720   P4112725

 

Galeria

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie