Mławska Palma Wielkanocna

Nasza Szkoła wzięła udział w konkursie „Mławska Palma Wielkanocna”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Wspólnota Mariacka” oraz Parafię Matki Bożej Królowej Polski. Uczniowie oraz nauczyciele ZS3 z ogromnym zaangażowaniem wykonali palmę, którą przekazali w czasie wielkopostnych rekolekcji. Była to także okazja do rozmowy z tegorocznym rekolekcjonistą – biskupem Wiesławem Śpiewakiem, misjonarzem z Bermudów. Dziękujemy Uczniom i Nauczycielom za trud włożony w wykonanie konkursowej palmy i podtrzymanie tej pięknej polskiej tradycji.
   Konkurs objęli swoim patronatem Burmistrz Miasta Mława, Starosta Mławski i Dziekan Dekanatu Mławskiego.

img 0732 img 0763 img 0768 img 0795

Cała galeria