Wiosenne przełaje

Ponad 500 uczestników wzięło udział w biegach przełajowych o mistrzostwo powiatu. W zawodach ,które przeprowadzono 30 marca 2017 r. a były jednocześnie eliminacjami do półfinałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, zaznaczyli swoją obecność także reprezentanci naszej szkoły. Trzecie miejsce i brązowy medal zdobyła Sandra Woźniak z kl. I LO a. Tuż za podium na czwartych miejscach uplasowali się; w kategorii r . 2000 - Materski Patryk z kl. I WZ c, w kategorii r.1999 i starsi – Magdalena Tomczak kl. II LO a i Łukasz Tadrzyński kl. II TE.
   W klasyfikacji drużynowej o puchar Dyrektora MOSiR w Mławie nasza szkoła zdobyła się w kategorii dziewcząt na trzecie miejsce. Nie gorzej spisali się chłopcy zajmując również trzeci stopień podium.
Pozostałe wyniki i zdjęcia na stronie sportowej szkoły.

p3302688 p3302685 p3302684 p3302677