Spotkanie autorskie w Bibliotece Pedagogicznej

6 lutego 2017 r. uczniowie klasy I LOA pod opieką nauczyciela – bibliotekarza uczestniczyli w kolejnej promocji tomiku poezji „Mława nas pozna. Wiersze wybrane”, której autorami są poeci skupieni w grupie o tej samej nazwie. Inicjatorką i założycielką grupy pasjonatów jest Helena Grącka. Spotkanie odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej w Mławie.
W tomiku poza wierszami Pani Heleny znalazły się wiersze Barbary Strzałkowskiej, Ewy Przybysz, Magdaleny Szymaniak, Danuty Han oraz Cezarego Sala.
Helena Grącka pisze od 12 roku życia. Z myślą o dzieleniu się swoją twórczością z innymi ludźmi zaczęła publikować wiersze na Facebooku, później przyszła myśl powołania grupy.
W spotkaniu wzięli udział miłośnicy poezji, nauczyciele, uczniowie, emeryci oraz przyjaciele naszych gości. Po spotkaniu była możliwość zakupu książek z autografami autorów wierszy oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Bożena Rutkowska

P1010467 P1010473 P1010475 P1010499