^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Spotkanie autorskie w Bibliotece Pedagogicznej

   6 lutego 2017 r. uczniowie klasy I LOA pod opieką nauczyciela – bibliotekarza uczestniczyli w kolejnej promocji tomiku poezji „Mława nas pozna. Wiersze wybrane”, której autorami są poeci skupieni w grupie o tej samej nazwie. Inicjatorką i założycielką grupy pasjonatów jest Helena Grącka. Spotkanie odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej w Mławie.
W tomiku poza wierszami Pani Heleny znalazły się wiersze Barbary Strzałkowskiej, Ewy Przybysz, Magdaleny Szymaniak, Danuty Han oraz Cezarego Sala.
Helena Grącka pisze od 12 roku życia. Z myślą o dzieleniu się swoją twórczością z innymi ludźmi zaczęła publikować wiersze na Facebooku, później przyszła myśl powołania grupy.
W spotkaniu wzięli udział miłośnicy poezji, nauczyciele, uczniowie, emeryci oraz przyjaciele naszych gości. Po spotkaniu była możliwość zakupu książek z autografami autorów wierszy oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Bożena Rutkowska

 

P1010467   P1010473   P1010475   P1010499

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie