Udział w promocji tomiku wierszy „Mława nas pozna”

Uczniowie klasy II LOA pod opieką nauczyciela bibliotekarza oraz polonistki uczestniczyli w promocji tomiku poezji „Mława nas pozna”. Spotkanie czytelników z autorami wierszy miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie.

Autorzy osobiście czytali swoje wiersze. „Pisane od serca” - jak mówią sami twórcy.
   Ta wydana własnym sumptem autorów książka to zbiór wierszy pisanych przez Helenę Grącką, Barbarę Strzałkowską, Magdalenę Szymaniak, Ewę Przybysz, Danutę Han i Cezarego Sala.
   26 stycznia na pierwszej publicznej prezentacji tego tomiku gości nie zabrakło. Była możliwość zakupu książki i uzyskania autografów od autorów wierszy.

Bożena Rutkowska
Wioleta Zmysłowska