^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Relacja z wycieczki do Warszawy

   1 lutego 2017 roku w lekko zimowy poranek 26 uczniów z klas: I wzb, II wzb, II LOa i IIL Ob oraz z nauczycielami: Izabelą Pikus, Ewą Dębską i Izabelą v. d. Akker - Urbańską udało się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Wyjechaliśmy o godz.8. Stolica w to środowe wczesne przedpołudnie przywitała nas ładną, chociaż bezsłoneczną pogodę.
   Pierwszym celem naszej wycieczki był Park Trampolin przy ul. Wał Miedzeszyński. Po załatwieniu formalności uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i udali się do hangaru, gdzie znajdowały się trampoliny, basen z gąbkami, strefa akrobatyczna. Tam pod okiem trenera dziewczęta jak i chłopcy ćwiczyli, skakali, wykonywali różne piruety, obroty. Po zajęciach opinie były zdecydowanie pozytywne :”Było ciekawie, ekscytująco, fajnie, interesująco, fantastycznie, nietypowo, emocjonująco , fascynująco, była adrenalina i był relaks. To większość wypowiedzi zadowolonych uczniów.
   Po wyhasaniu się na trampolinach udaliśmy się do galerii handlowej ”Arkadia”, gdzie był czas na posiłek m.in. w Mc Donald’s, zakupy, ogólnie czas wolny. Na koniec zostało lodowisko na Stadionie Narodowym. Kilka osób zjeżdżało z górki lodowej, niektórzy podczas jazdy na łyżwach zaliczyli upadki, nie obyło się też bez guza na głowie. Było zimno, ale dobrze że znajdował się tam ogrzewany namiot , gdzie można było się napić herbaty i ogrzać. Dosyć zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy około 21ej do Mławy.

Wycieczka do Wa...
Wycieczka do Warszawy Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Wa...
Wycieczka do Warszawy Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Wa...
Wycieczka do Warszawy Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Wa...
Wycieczka do Warszawy Wycieczka do Warszawy
Wycieczka do Wa...
Wycieczka do Warszawy Wycieczka do Warszawy

 

cała galeria

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie