Mistrzostwa rejonu

Pierwszą imprezą sportową dla szkół ponadgimnazjalnych nowego 2017 roku ,był rozegrany w Płońsku 10 stycznia turniej o mistrzostwo  rejonu ciechanowskiego w tenisie stołowym. W sześcioosobowej   reprezentacji naszego powiatu znalazło się troje przedstawicieli  naszej szkoły. Czwarte miejsce wśród chłopców (najwyższe z mławskich szkół) zajął  Lewicki Patryk z klasy II WZ a. Na miejscach 5-6 skalsyfikowany został  uczeń klasy II WZ b Karaś Damian.Taki sam wynik uzyskała Kwiatkowska Monika z klasy III LOa, która rywalizowała w bardzo licznie obsadzonym  w tym roku turnieju dziewcząt.