Podziękowanie dla Zespołu Szkół Nr 3 od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej!

DOK Prez 001

We wrześniu Zespół Szkół Nr 3 w Mławie włączył się w akcję Narodowego czytania wraz z Parą Prezydencką. Wspólnie czytaliśmy „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Otrzymaliśmy piękne podziękowanie z kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz egzemplarz okolicznościowy z dedykacją pana Prezydenta i Jego małżonki. W czytelni biblioteki szkolnej są wystawione w/w pamiątki.

Bożena Rutkowska

P1370685 P1370688 P1370690