Tenisowe mistrzostwa powiatu

Troje reprezentantów naszej szkoły znalazło się na podium mistrzostw powiatu w tenisie stołowym Turniej rozgrywany 16 grudnia w mławskiej hali sportowej zakończył się sukcesem uczniów ZS 3 w Mławie. W kategorii chłopców srebrny medal zdobył Lewicki Patryk z klasy II WZ a( na zdj. w środku) , który w walce o drugie miejsce pokonał zdobywcę brązowego medalu z klasy II WZ b Karasia Damiana (na zdj. pierwszy z lewej). Piąte miejsce zajął trzeci z naszych reprezentantów Purzycki Paweł z klasy II TE.

W Kategorii dziewcząt na podium z brązowym medalem znalazła się uczennica klasy III LO a Kwiatkowska Monika ( na zdj. w białej koszulce). Pozostałe tenisistki z naszej szkoły zostały sklasyfikowane na miejscach 9-12 Nawrocka Aleksandra kl.II LO a i 13-16 Jeglicka Kinga kl.I LO a.
   Trójka medalistów z naszej szkoły awansowała do zawodów rejonowych , które rozegrane zostaną 10 stycznia 2017 w Płońsku. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia.

IMG 3965 IMG 3995 IMG 3997