^Powrót na górę
 • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
  Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
 • 2 Liczba uczniów
  Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
 • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
  Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
 • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
  W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.
 • 5 Technikum Elektroniczne
  Technikum Elektroniczne
 • 6 III Liceum Ogólnokształcące
  III Liceum Ogólnokształcące
 • 7 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Tenisowe mistrzostwa powiatu

   Troje reprezentantów naszej szkoły znalazło się na podium mistrzostw powiatu w tenisie stołowym Turniej rozgrywany 16 grudnia w mławskiej hali sportowej zakończył się sukcesem uczniów ZS 3 w Mławie. W kategorii chłopców srebrny medal zdobył Lewicki Patryk z klasy II WZ a( na zdj. w środku) , który w walce o drugie miejsce pokonał zdobywcę brązowego medalu z klasy II WZ b Karasia Damiana (na zdj. pierwszy z lewej). Piąte miejsce zajął trzeci z naszych reprezentantów Purzycki Paweł z klasy II TE.

   W Kategorii dziewcząt na podium z brązowym medalem znalazła się uczennica klasy III LO a Kwiatkowska Monika ( na zdj. w białej koszulce). Pozostałe tenisistki z naszej szkoły zostały sklasyfikowane na miejscach 9-12 Nawrocka Aleksandra kl.II LO a i 13-16 Jeglicka Kinga kl.I LO a.
   Trójka medalistów z naszej szkoły awansowała do zawodów rejonowych , które rozegrane zostaną 10 stycznia 2017 w Płońsku. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia.

 

IMG 3965   IMG 3995   IMG 3997

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie