^Powrót na górę
  • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
    Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
  • 2 Kształcimy w kilku typach szkół
    Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Szkoła Branżowa I Stopnia
  • 3 Nowy oddział w ZS nr 3!
    Nową propozycją w Naszej Szkole jest klasa liceum ogólnokształcącego o specjalności piłki nożnej, pod patronatem klubu MKS "Mławianka" Mława.
  • 4 Technikum nr 3
    Elektronika to Twoje hobby? Chciałbyś poszerzyć wiedzę z zakresu tej dziedziny? A może wiążesz przyszłość z tym zawodem? Technikum Elektroniczne jest idealnym rozwiązaniem!
  • 5 Technikum Elektroniczne
    Zapraszamy do Technikum Elektronicznego zarówno po III klasie gimnazjum, jak i po 8 klasie szkoły podstawowej!
  • 6 III Liceum Ogólnokształcące
    To klasy: humanistyczna- dziennikarska, przyrodnicza-sportowa oraz oddział sportowy o profilu piłki nożnej.
  • 7 Szkoła Branżowa I Stopnia
    Jeśli stawiasz na konkretny zawód to wybierz jeden z 24 proponowanych u nas kierunków w klasie wielozawodowej.

Surowce rolne Rok szkolny 1975/1976 Wychowawca: Maria Trzeciak

1. Bober Anna Marianna
2. Bojarska Małgorzata
3. Ciostek Jadwiga
4. Epa Barbara
5. Frejlich Barbara
6. Fronczak Grażyna
7. Karaś Alicja
8. Klimek Teresa
9. Kosowska Dorota
10. Kowalska Zofia
11. Maćkowska Małgorzata
12. Mieczkowska Marianna
13. Nowosielska Marianna
14. Przybyszewska Bożena
15. Pszczółkowska Grażyna
16. Radziejewicz Janina
17. Radzikowska Krystyna
18. Rożenek Zdzisława
19. Sieńkowska Teresa
20. Stachowicz Regina
21. Stajszczak Agnieszka
22. Staniszewska Maria
23. Sumiła Barbara
24. Suwińska Anna
25. Tomczak Alina
26. Turek Jadwiga
27. Wasilewska Lidia
28. Wożniak Damiana

Torfiarstwo Rok szkolny 1974/1975 Wychowawca: Zbigniew Kruszyński

1. Chlebiuk Teresa
2. Czarnecki Leszek
3. Dąbrowska Barbara
4. Derlatka Elżbieta
5. Felczak Włodzimierz
6. Gasek Krystyna
7. Giżyńska Halina Barbara
8. Kalman Zbigniew
9. Karaszewska Elżbieta
10. Kocięcki Jacek Lech
11. Kwiecińska Elżbieta
12. Leśnikowska Apolonia
13. Łukasiak Ewa
14. Marcinkowska Elżbieta
15. Ogrodowczyk Teresa
16. Olkowska Anna Maria
17. Olszewska Jadwiga
18. Olszewska Małgorzata
19. Panek Andrzej Janusz
20. Pocheć Barbara
21. Snycerski Andrzej
22. Staśkiewicz Mieczysław
23. Tadra Danuta Maria
24. Trojanowska Elżbieta Anna
25. Więckowska Barbara
26. Zaboklicka Hanna Małgorzata

Surowce rolne Rok szkolny 1974/1975 Wychowawcy: Siemianowska Agnieszka, Barbara Dratwińska

1. Bacławska Halina
2. Bobińska Ewa
3. Cierpińska Wanda
4. Chmielewska Alicja
5. Chodkowska Aniela
6. Dawidczyk Alina
7. Giżyńska Aleksandra
8. Gut Bożena
9. Kraśniewska Lucyna
10. Krupińska Jadwiga
11. Krystek Krystyna
12. Książak Barbara
13. Kulesza Maria
14. Łysakowska Alicja
15. Miałka Zofia
16. Mikłaszewicz Elżbieta
17. Nawotka Elżbieta
18. Piechocka Maria
19. Prażmowska Barbara
20. Sobczak Hanna
21. Śmieciuch Irena
22. Sztybor Maria
23. Szymkowicz Mirosława
24. Węglicka Bożena
25. Załęska Teresa
26. Załęska Urszula
27. Ząbek Jadwiga
28. Zbyrowska Stanisława
29. Żywiec Danuta

Torfiarstwo Rok szkolny 1973/1974 Wychowawcy:Henryka Rapacka, Alicja Iwanicka

1. Balińska Anna
2. Cieślak Janusz
3. Ciołko Tadeusz
4. Dąbrowski Wacław
5. Derlatka Teresa
6. Felczak Marek
7. Frelczak Hanna
8. Głowacka Barbara
9. Haber Jan
10. Kalińska Krystyna
11. Kochajski Adam
12. Kołakowska Krystyna
13. Krzesińska Wiesława
14. Kucab Alina
15. Kuskowska Wiesława
16. Malinowska Krystyna
17. Małecki Bogdan
18. Nawacka Helena
19. Pydyńska Elżbieta
20. Rawa Elżbieta
21. Sarnacki Edward
22. Siennicka Bogumiła
23. Sikorska Longina
24. Sokolska Barbara
25. Sowińska Agnieszka
26. Stasiak Lech
27. Stryjewski Jerzy
28. Wąsik Andrzej
29. Wesołowska Henryka
30. Wieteska Jerzy
31. Witkowski Wojciech
32. Zawadzka Jadwiga
33. Żmijewska Elżbieta

Surowce rolne Rok szkolny 1973/1974 Wychowawca: Barbara Dratwińska

1. Bagińska Kazimiera
2. Bucholska Danuta
3. Cegielska Jadwiga
4. Chojnacka Wanda
5. Chrzczon Teresa
6. Cybulska Teresa
7. Czyczuk Maria
8. Doruch Danuta
9. Głąbowska Halina
10. Humięcka Halina
11. Jaszczuk Krystyna
12. Kołakowska Alicja
13. Krajewska Teresa
14. Kryszkiewicz Grażyna
15. Łukaszewska Bogumiła
16. Mączewska Jadwiga
17. Michalak Bożena Małgorzata
18. Milewska Barbara
19. Olkowska Janina
20. Oprzędek Grażyna
21. Oryl Anna
22. Ostrowska Teresa
23. Pawlak Barbara
24. Pazik Maria
25. Prusik Halina
26. Rosołowska Renata
27. Szeluga Janina
28. Tarnowska Teresa
29. Trzcińska Krystyna
30. Wacławska Henryka
31. Waśniewska Irena
32. Wtulich Barbara
33. Zieja Teresa
34. Żeglińska Maria

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie