^Powrót na górę
  • 1 Zespół Szkół nr 3 w Mławie
    Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
  • 2 Kształcimy w kilku typach szkół
    Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Szkoła Branżowa I Stopnia
  • 3 Nowy oddział w ZS nr 3!
    Nową propozycją w Naszej Szkole jest klasa liceum ogólnokształcącego o specjalności piłki nożnej, pod patronatem klubu MKS "Mławianka" Mława.
  • 4 Technikum nr 3
    Elektronika to Twoje hobby? Chciałbyś poszerzyć wiedzę z zakresu tej dziedziny? A może wiążesz przyszłość z tym zawodem? Technikum Elektroniczne jest idealnym rozwiązaniem!
  • 5 Technikum Elektroniczne
    Zapraszamy do Technikum Elektronicznego zarówno po III klasie gimnazjum, jak i po 8 klasie szkoły podstawowej!
  • 6 III Liceum Ogólnokształcące
    To klasy: humanistyczna- dziennikarska, przyrodnicza-sportowa oraz oddział sportowy o profilu piłki nożnej.
  • 7 Szkoła Branżowa I Stopnia
    Jeśli stawiasz na konkretny zawód to wybierz jeden z 24 proponowanych u nas kierunków w klasie wielozawodowej.

Technikum geodezjne Rok szkolny 1981/1982 Wychowawca: Barbara Dratwińska

1. Bac Wiesława
2. Bąkowska Urszula
3. Błaszczyk Marek
4. Błaziński Lech
5. Goszczycka Małgorzata
6. Grodzicka Jolanta
7. Janowski Jerzy
8. Jaros Krzysztof
9. Kołodziejczak Anna
10. Krupiński Sławomir
11. Maćkowska Danuta
12. Magdaliński Waldemar
13. Maranowska Ewa
14. Miałka Anna
15. Mostowska Mariola
16. Owińska Beata
17. Pietrukowicz Grzegorz
18. Pogorzelski Tomasz
19. Pokropska Anna
20. Puzio Krzysztof
21. Ryska Bożena
22. Sarnecki Witold
23. Sierzan Barbara
24. Socha Sabina
25. Stachura Witold
26. Wąsik Wojciech
27. Witkowski Jerzy
28. Wojciechowska Barbara
29. Zybowska Elżbieta
30. Żynda Ryszard

Torfiarstwo Rok szkolny 1980/1981 Wychowawca: Henryka Rapacka

1. Bartosiewicz Janusz
2. Bądzelewski Zygmunt
3. Błaszkiewicz Mirosława
4. Brzozowska Ewa Grażyna
5. Chmielewska Dorota
6. Ciesielska Barbara
7. Dębińska Bogumiła
8. Dębski Janusz
9. Jackowska Ewa
10. Jedwabny Jan Adam
11. Kalinowska Alicja
12. Kaszuba Alicja
13. Kołakowska Krystyna
14. Kosak Krzysztof
15. Kosek Hanna
16. Krajewska Danuta
17. Krajewski Wojciech
18. Krasnowska Danuta
19. Matysiak Elżbieta
20. Meredyk Wiesława
21. Osiecka Elżbieta
22. Prusak Elżbieta
23. Sadecka Barbara Jolanta
24. Skuzińska Elżbieta
25. Stańczak Ewa Nina
26. Szubielska Elżbieta
27. Wardak Elżbieta
28. Zarazińska Teresa
29. Zielińska Joanna
30. Żarnowska Wiesława

Technikum geodezjne Rok szkolny 1980/1981 Wychowawca: Zbigniew Kruszyński

1. Anyż Jolanta
2. Biełkowski Mariusz
3. Bieńkowski Marek
4. Bojarska Ewa Lucyna
5. Bojarski Wiesław Szczepan
6. Czubak Ewa Krystyna
7. Dwórznik Alicja Maria
8. Dzikowski Grzegorz
9. Głażewski Arkadiusz Wiesław
10. Gorlewska Barbara
11. Grzegorowski Jan Marek
12. Grzybicka Anna
13. Jasiński Jan Antoni
14. Kaszuba Krzysztof
15. Kępka Mariola Barbara
16. Kołakowska Ewa
17. Krauze Marek
18. Maćkowska Danuta
19. Młynarczyk Robert Konrad
20. Nachtygal Grzegorz
21. Podlińska Elżbieta
22. Przybyszewski Zbigniew
23. Rychcik Marek
24. Rychcik Teresa
25. Stankiewicz Marzanna
26. Stańczak Irena
27. Stolarska Halina
28. Szczechowicz Augustyna Maria
29. Szóstek Anna Justyna
30. Szymańska Danuta
31. Świtalski Leszek Tadeusz
32. Wacikowska Alicja
33. Walicka Ewa Jolanta

Technikum geodezjne Rok szkolny 1980/1981 Wychowawca: Ewa Kącka (Chętkowska)

1. Augustynowicz Irena
2. Bukowska Anna
3. Danelczyk Grażyna
4. Dawid Teresa
5. Duraczyńska Janina
6. Durzyńska Regina
7. Gąsiorowski Ryszard
8. Gieszczyński Witold
9. Hołownia Marek
10. Jankowski Mirosław
11. Kowalczyk Anna
12. Jaworska Maria
13. Kolos Halina
14. Majewski Krzysztof
15. Maliszewska Bożena
16. Marciniak Paweł
17. Miecznikowski Jan
18. Pacholec Danuta
19. Przygucka Maria
20. Porębska Jolanta
21. Rosiak Stanisław
22. Samoraj Mirosława
23. Siemoński Andrzej
24. Skowerska Regina
25. Sokolska Marzena
26. Stachowicz Andrzej
27. Stachowicz Marek
28. Stankiewicz Krzysztof
29. Szałapska Anna
30. Szczepkowska Jolanta
31. Sztybór Mirosława
32. Tworek Andrzej
33. Usiądek Beata
34. Wieczorek Wojciech
35. Wozniak Grażyna
36. Zaborowski Józef

TorfiarstwoRok szkolny 1979/1980 Wychowawca: Stanisław Antczak

1. Bartosiewicz Krzysztof
2. Bączewska Bożena
3. Borzym Jadwiga Teresa
4. Chmielewska Alicja
5. Dąbkowska Dorota Halina
6. Dzierzęcka Krystyna
7. Langowska Ewa
8. Mianowska Maria Iwona
9. Miłek Dariusz Witold
10. Orkwiszewska Maria Jolanta
11. Piotrowska Anna
12. Radziejewicz Nina
13. Sitek Bożena Małgorzata
14. Sotowicz Ewa
15. Sowińska Maria
16. Szczypińska Aniela
17. Szostek Daniela
18. Tartas Irena
19. Wojciechowska Małgorzata
20. Żerdziewska Agnieszka

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 3 w Mławie