Technikum elektroniczne

Twoja Szkoła – Teperesy

przedmioty rozszerzone:

informatyka

Jeżeli chcesz rozwijać swoją pasję, interesujesz się elektroniką, instalacją monitoringu czy instalacją sieci telewizji kablowej czy naziemnej!

Wybierz klasę technikum elektronicznego!

Będziesz mógł uczyć się od najlepszych fachowców, którzy współpracują z LG Electronics w Mławie w najlepiej wyposażonych pracowniach.

Dodatkowe doświadczenie zdobędziesz w ramach szkoleń i pracy w tym zakładzie.

Zdobędziesz wiedzę, ucząc się w   specjalistycznych pracowniach elektronicznych z nowoczesnym sprzętem do diagnostyki i napraw urządzeń elektronicznych, telekomunikacyjnych, monitoringów oraz alarmów.

Zajęcia specjalistyczne będziesz miał w grupach laboratoryjnych na nowoczesnym sprzęcie.

Specjalność naszego technikum to „MULTIMEDIA”. Dzięki nam rozszerzysz swoją wiedzę nie tylko z przedmiotów rolex zegarków repliki elektronicznych, ale również informatycznych. Uzyskasz kwalifikacje EE.03 oraz EE.22.

Kończąc nasze technikum, zdobędziesz praktyczną, stosowaną we współczesnym świecie wiedzę, a jej wykorzystanie, zależeć będzie już wyłącznie od ciebie!

Dołącz do nas, daj się poznać, zapraszamy.

podanie

W Technikum Elektronicznym, podczas rekrutacji,  będą brane pod uwagę oceny z następujących przedmiotów:

- język polski

- matematyka

- informatyka

- najwyższa ocena z języka obcego nowożytnego.