Zespół Szkół nr 3 w Mławie to szkoła z długoletnią tradycją. Na zdjęciu obecny budynek szkoły.
  • 2 Liczba uczniów
    Obecnie w szkole kształci się 465 uczniów.
  • 3 Kształcimy w kilku typach szkół
    Szkoła kształci w następujących typach szkół Technikum nr 3 (Technik elektronik) III Liceum ogólnokształcące Zasadnicza szkoła zawodowa
  • 4 Srebrna Tarcza kształcenia dla Technikum Elektronicznego
    W tegorocznym rankingu miesięcznika "Perspektywy" Technikum elektroniczne zajęło 105 miejsce w Polsce i 8 miejsce w województwie mazowieckim, za co otrzymało srebrną tarczę kształcenia.

Finałowe rozstrzygnięcie

Tegoroczne rozgrywki o mistrzostwo szkoły w piłkę nożną po raz pierwszy przeprowadzone zostały na boisku Mławskiej Hali Sportowej. W finale spotkały się klasa II Technikum Elektronicznego i ubiegłoroczny finalista klasa III wielozawodowa „a”.
   Od pierwszego gwizdka sędziego spotkania Macieja Mostka mecz toczył się pod dyktando elektroników, którzy zakończyli pierwszą połowę meczu prowadzeniem 2:1.W drugiej części również kontrolowali rywalizację a przy stanie 3:2 nie zdołali podwyższyć prowadzenia m. in. Adam Juszczyk strzelając w słupek oraz nie wykorzystując sytuacji sam na sam z bramkarzem przeciwnika Patrykiem Kołakowskim.    Niewykorzystane sytuacje stały się impulsem do odważniejszej gry trzecioklasistów. Determinacja i konsekwentna gra w ataku piłkarzy z wielozawodowej dała rezultaty. W doliczonym czasie gry , na 30 sekund przed końcowym gwizdkiem doprowadzili do wyrównania. Dogrywka nie rozstrzygnęła spotkania i potrzebne były do tego rzuty karne. Te pewniej wykonywali uczniowie klasy III wz „a” i to oni odebrali z rąk Dyrektora szkoły Stefana Wojnarowskiego mistrzowski puchar.