Spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe

10 czerwca 2016 r. uczniowie kl. III TE pod opieką nauczyciela bibliotekarza Bożeny Rutkowskiej brali udział w spotkaniu autorskim z Jolantą Szwalbe pod hasłem „Nie starzeje się ten, kto nie ma czasu”. Spotkanie odbyło się w PODN w Mławie.
  P. Szwalbe w 2008 roku otworzyła własne wydawnictwo im. Benjamina Franklina. Jego nakładem wydane zostały:
"Myśl i działaj dla przyszłości"- 900 inspirujących myśli min. o: pieniądzach, decyzjach, czasie, przyszłości, sukcesie, starości, życiu...
"Złap na zawsze wiatr w żagle"- 1000 inspirujących myśli, które mają rozbudzić w tobie ducha przedsiębiorczości"
oba zbiory z przedmową p. dr Ewy Lisowskiej;
"Wyrusz w drogę"- 900 inspirujących myśli Jana Pawła II min. o: działaniu, człowieku, życiu, miłości, kobiecie, młodości, starości, pracy, kulturze, cywilizacji miłości... z przedmową red. Ewy Karabin z Więzi;
"Sekrety istnienia" - 900 inspirujących myśli jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć- z przedmowa p. Zuzanny Celmer;
"Sto i więcej lat w aktywności" - 900 inspirujących cytatów, które rozbudzą w Tobie życiowe pasje, z przedmową prof. Zdzisława Ryna.
  Swoje zbiory p. Joanna Szwalbe kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć.
  Tematyka spotkania jest doskonałą inspiracją dla młodzieży, zwłaszcza klas przedmaturalnych, do aktywności, dawania radości, emanowania dobrą energią z nadzieją, że można przezwyciężyć najgorszą sytuację w życiu.
  Zachęcam wszystkich uczniów naszej szkoły do zapoznania się z książkami Pani Jolanty Szwalbe.

spotkanie autorskie

Bożena Rutkowska