IV MŁAWSKA GALA WOLONTARIATU

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Społeczności Lokalnej "Bądźmy Razem" pod patronatem Burmistrza Miasta Mława, dnia 20 marca 2015 r. zorganizował IV MŁAWSKĄ GALĘ WOLONTARIATU. Gala odbyła się w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie. W Gali uczestniczyli wolontariusze naszej szkoły pod opieką p. Bożeny Rutkowskiej. Najlepsi z nich zostali nagrodzeni za swoją pracę w wolontariacie w roku 2014.
            Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych w kategorii: zbiórki karmy dla zwierząt, przebywających w schroniskach. Jesteśmy SZKOŁĄ PRZYJAZNĄ DLA ZWIERZAKA J

DSC 0846              DSC 0850