UWAGA! Konkurs!!!

W naszej szkole chcemy z okazji Dnia Kobiet zrealizować projekt Historia świata to również historia kobiet, na który będą zaproszeni goście oraz, w drodze wyróżnienia, uczniowie z najlepszą frekwencją w szkole. To będzie również wyjątkowa okazja do zaprezentowania kulinarnych uzdolnień młodzieży, nauczycieli i pracowników szkoły.

Wystarczy tylko:

- upiec/ugotować babę, babkę, ciasto lub ciastka,
- sporządzić przepis na wykonanie tej słodkości zawierający nazwę,
skład niezbędnych produktów oraz dokładny spis czynności
/ w formacie A4, dane uczestnika konkursu umieścić w rewersie /,
- 6 marca 2015 roku do godziny 9.00 dostarczyć wypiek na talerzu
wraz z przepisem do pracowni przedmiotowej nr 4.

Autorzy trzech najsmaczniejszych wypieków otrzymają dyplomy i nagrody 6 marca 2015 roku o godzinie 10.45. Zainteresowani proszeni są o zapoznanie się z REGULAMINEM konkursu.

Organizatorki projektu:
Agnieszka Danilewicz