Uwaga Konkurs !

Uwaga!
Konkurs!

1

W naszej szkole chcemy upamiętnić 2 ważne rocznice, związane z postacią Zofii Nałkowskiej: stutrzydziestolecie urodzin i sześćdziesięciolecie śmierci pisarki.
         To wyjątkowa sposobność do skupienia się na działaniach niosących pokój, a także do ruchów na rzecz zaprzestania przemocy. Ostrzeżeniem przed możliwością powtórzenia się historii II wojny światowej jest właśnie motto z utworu Nałkowskiej. Zaprotestujmy przeciwko wojnie! Weźmy udział w konkursie!

Wystarczy tylko:

- wykonać plakat o tematyce antywojennej, w dowolnej technice,
   w formacie większym niż A4;
- dostarczyć plakat organizatorce /pracownia nr 24/.

Autorzy trzech najlepszych plakatów otrzymają dyplomy
i nagrody 19 grudnia 2014 roku. Zainteresowani proszeni są
o zapoznanie się z regulaminem konkursu plastycznego
z cyklu :WIELCY POLACY: ZOFIA NAŁKOWSKA